شیر توپی فولادی کیتز


شماره های تماس

• 021-36349466
• 021-36349589

شماره های همراه

• 09012450537 مسئولیت فروش
• 09128338814کارشناس فروش

شیر توپی کیتز دارای ساختمان فشرده و وزن کم می باشد که به آسانی نصب و راه اندازی می شود. گشتاور پایین جهت قطع و وصل جریان و آب بندی مطلوب از مزایای بال ولو کیتز محسوب می شود.
برای قطع و وصل و کنترل سیال در تمامی خطوط صنعتی و ساختمانی استفاده می شود. شیر توپی کیتز که به آن بال ولو کیتز هم گفته می شود برای تمامی سیال ها با درجه حرارت و فشارهای مختلف تولید می شود. شیر توپی کیتز در جنس هایی نظیر شیر توپی برنجی کیتز و شیر توپی فولادی کیتز و شیر توپی استیل کیتز و شیر توپی برنزی کیتز با نوع اتصال فلنج و دنده ای و جوشی در کلاس های مختلف تولید می شود. شیر توپی کیتز از سایز ۱/۲ اینچ تا ۲۴ اینچ با عملگر دستی و با عملگر پنوماتیک و عملگر برقی و گیربکس تولید می شود

کاربری‌های شیر توپی فولادی:1. کنترل جریان: جهت باز و بسته کردن جریان سیال در خطوط لوله.2. تنظیم فشار: در سیستم‌های فشار، می‌تواند به تنظیم فشار سیال کمک نماید.3. تخلیه: استفاده در سیستم‌های تخلیه جهت کنترل خروج سیال.4. سیستم‌های پایپینگ: در خطوط انتقال آب، بخار، سوخت و مواد شیمیایی.5. صنایع نفت و گاز: جهت مدیریت جریان در خطوط لوله و تاسیسات. خصوصیات فنی شیر توپی فولادی:1. طراحی: شامل یک توپ (کره) با سوراخی در میان که می‌تواند حول محور خود بچرخد. این طراحی سبب می‌شود که جریان سیال به آسانی باز و بسته شود.2. عملکرد سریع: قابلیت باز و بسته شدن سریع، اغلب تنها با یک چرخش 90 درجه.3. آب‌بندی مؤثر: طراحی به صورتی است که در حالت بسته، آب‌بندی بسیار خوبی دارد و از نشت جلوگیری می‌کند.4. امکان نصب در زوایای مختلف: قابلیت نصب در خطوط لوله در زوایای مختلف.5. مقاومت به فشار و دما: قابلیت تحمل فشارهای بالا و دماهای متنوع، بسته به نوع ساخت و طراحی.شیر توپی فولادی (Ball Valve) یکی از پر استفاده ترین انواع شیرهای صنعتی می باشد که برای کنترل و مدیریت جریان سیالات استفاده می‌شود. این نوع شیر به علت طراحی خاص و عملکرد مؤثرش در صنایع مختلف بسیار مورد توجه قرار گرفته است.سیالات قابل ساپورت:شیر توپی فولادی می‌تواند برای چندین نوع سیال استفاده شود، از جمله:1. آب: مایعات بهداشتی و صنعتی.2. بخار: جهت کنترل بخار آب در تاسیسات صنعتی.3. گازها: مانند گاز طبیعی و گازهای صنعتی.4. مواد شیمیایی: بسیاری از مواد شیمیایی، بسته به جنس و آب‌بندی شیر.5. روغن‌ها: جهت سیستم‌های هیدرولیک و روانکاری.جنس و طراحی:شیر توپی فولادی معمولاً از فولاد کربنی، استنلس استیل یا آلیاژهای خاص ساخته می‌شود که به آن اجازه می‌دهد تا در مقابل خوردگی و ساییدگی مقاوم باشد.
به صورت کلی، انتخاب شیر توپی فولادی مناسب می بایست با توجه به نوع سیال، فشار و دما، شرایط محیطی و نیازهای خاص کاربرد انجام شود.
کیتز برای قطع و وصل جریان سیال در شبکه ها و خطوط پایپینگ به کار می رودو به دلیل ساختار کامپکت و قطع و وصل سریع جریان سیال کاربرد زیادی در صنعت دارد.محصول کشور ژاپن برای قطع و وصل و کنترل جریان سیال به کار می رود که می توان با توجه به کاربرد و فشار جریان در خطوط پایپینگ از کلاس های مختلف آن استفاده کرد. جنس بدنه و توپی در شیر کیتز متفاوت می باشد. بسته به استفاده آن در صنعت و به انتخاب مصرف کننده می توا را از جنس های مختلف انتخاب کرد. شیر کیتز Kitz به صورت باز و بسته شده و در حالت نیمه باز جریان را به صورت آشفته از خود عبور می دهد، بنابراین در خطوطی که نیاز به باز و بسته شدن جریان می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. شیر توپی کیتز با توجه به کیفیت مطلوب و ساختار فشرده در خطوط پایپینگ استفاده زیادی دارد و هنگامقطع و وصل کردن جریان، گشتاور پایینی برای محور شیر نیاز است.سطح مقطع توپی شیر برای کاربردها و فشارهای مختلف متفاوت است. برای باز و بسته کردن شیر توپی در موارد خاص می توان از عملگر های پنوماتیک، برقی یا گیربکس هم استفاده کرد که با چرخش 90 درجه به صورت عمودی جریان شیر را قطع و وصل می کند. بال ولو کیتز در جنس های فولادی، پلیمری، استنلس استیل و برنجی متناسب با کارکردها و سیال های مختلف ارائه می شود.اندازه ها: 1/2 "- 32"

رتبه بندی: 150LB ، 300LB ، 600LB ، 900LB

مواد: CF8 ، CF8M ، CF3 ، CF3M ، A216 WCB ، A105

اتصال نهایی: RF

عملکرد: دسته اهرم ، دنده ، پنوماتیک ، هیدرولیک و محرک الکتریکی.

کاربرد: صنعتی UsageOperated.