بال ولو کلاس 800


شماره های تماس

• 021-36349466
• 021-36349589

شماره های همراه

• 09012450537 مسئولیت فروش
• 09128338814کارشناس فروش
شیر فلکه فولادی کلاس ۸۰۰ یک نوع شیر می باشد که جهت استفاده در شبکه‌های فشار قوی و دمای بالا طراحی شده است. کلاس ۸۰۰ به معنای مقاومت بالای شیر در مقابل فشار و دما است. این کلاس به طور معمول برای شیرهایی استفاده می ‌شود که در شبکه‌ های صنعتی، نفت و گاز و سایر صنایع استفاده می‌ گردند. همچنین برای استفاده در سیستم های صنعتی و ماشین آلات باید استاندارد هایی اعم از استاندارد ساخت،استاندارد کیفیت،استاندارد نگهداری و تعمیر،استاندارد ایمنی و استاندارد عملکرد را دارا باشند.

عمر مفید بال ولو فولادی:عمر مفید بال ولو فولادی به عوامل مختلفی بستگی دارد:- کیفیت ساخت: نوع مواد استفاده شده و استانداردهای تولید.- شرایط کاری: دما، فشار و نوع سیالی که از آن عبور می‌ نماید.- نگهداری و سرویس: تعمیر و نگهداری منظم قادر است عمر آن را افزایش دهد.به صورت کلی، بال ولوهای فولادی با کیفیت می‌توانند چندین سال (معمولاً 10 الی 30 سال) عمر مفید داشته باشند، ولی بسته به شرایط کاری و مقدار استفاده، این عدد امکان دارد متفاوت باشد.
بهتر است جهت حصول اطمینان از عملکرد صحیح و طول عمر بالای این تجهیزات، دوره‌های منظم بررسی و نگهداری انجام گردد.
بال ولو فولادی (Ball Valve):بال ولو فولادی (Ball Valve) یکی از انواع شیرهای صنعتی می باشد که به خاطر طراحی خاص و قابلیت کنترل جریان، در صنایع مختلف بکار گرفته می شود. این نوع شیر به خصوص در محیط‌هایی که لازم به آب‌بندی کامل و کنترل جریان سریع باشد، کاربرد دارد.صنایع استفاده کننده از بال ولو فولادی:1. صنعت نفت و گاز: جهت کنترل و تنظیم جریان سیالات.2. صنعت پتروشیمی: جهت انتقال و کنترل مواد شیمیایی.3. نیروگاه‌ها: جهت کنترل جریان آب و بخار.4. صنعت آب و فاضلاب: جهت مدیریت توزیع آب و تخلیه فاضلاب.5. صنایع دارویی و غذایی: به خاطر نیاز به آب‌بندی و پاکیزگی.6. تاسیسات HVAC: جهت کنترل جریان هوا و مایعات گرمایشی یا سردکننده. 


خرید بال ولوویژگی ها و خصوصیات شیر فلکه فولادی کلاس ۸۰۰ عبارت است از:1. مقاومت بالا در برابر فشار: این شیرها برای استفاده در شبکه‌های فشار قوی طراحی شده‌اند و می ‌توانند با فشارهای بالا که در صنایع مختلف وجود دارد، سازگاری داشته باشند.2. مقاومت بالا در برابر دما: این شیرها معمولاً برای استفاده در شبکه ‌هایی با دماهای بالا طراحی شده‌اند. آن ها می‌توانند در دماهای بسیار بالا که در صنایع نفت و گاز وجود دارد، به خوبی عمل کنند.3. پایداری و قابل اعتمادی: شیر فلکه فولادی کلاس ۸۰۰ به دلیل مقاومت بالای خود در برابر فشار و دما، به عنوان یک شیر قابل اعتماد در صنایع مختلف شناخته می ‌شود. آن ها قادرند در شرایط سخت و استرس زا به خوبی عمل کنند.4. سازگاری با صنایع مختلف: شیرهای فلکه فولادی کلاس ۸۰۰ به طور عمده در صنایع صنعتی، نفت و گاز و سایر صنایع استفاده می‌ شوند. این شیرها قابلیت سازگاری با شرایط مختلف صنعتی را دارند و می ‌توانند در برابر مواد شیمیایی و آلودگی‌های دیگر مقاومت کنند.5. قابلیت تامین: برای اطلاعات دقیقتر در مورد شیر فلکه فولادی کلاس ۸۰۰ و تهیه آن، می‌توانید با تولیدکنندگان و تامین کنندگان مرتبط تماس بگیرید. آن ها می‌توانند به شما راهنمایی کنند و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.لطفا جهت اطلاع از ویژگی های محصولات و خدمات مجموعه تجهیز صنعت ایرانیان و اطلاع از قیمت های رقابتی آن ها با شماره تماس های مجموعه و مشاورین ما ارتباط برقرار نمایید.